Miss Me Night Club Tanıtımı

Kendinizi Çok Özel Hissedeceksiniz !

Miss Me Night Club Tanıtımı

Kıbrıs seyahatleri pek çok tatilcinin vazgeçilmezidir. Gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel olan Kıbrıs’ta tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Kıbrıs’ta bulunan sayısız lüks otellerde konaklayıp, akşamları eğlenmek için lüks gece kulüplerini tercih ederek tatilinizi zenginleştirebilirsiniz. Kıbrıs’ta eğlenmek için pek çok gece kulübü sizleri bekliyor. Caz barlardan striptiz kulüplere kadar birçok seçenek arasından dilediğiniz kulübe gidebilir ve kaliteli olan bu eğlencenin bir parçası olabilirsiniz. Kıbrıs gece hayatının bu denli çok tutulması ve insanlar tarafından sürekli dillendirilmesinin temelinde tek bir neden yatar. Bu neden, Kıbrıs’taki alkol ve benzeri ürünlerin Türkiye’ye kıyasla çok daha hesaplı olması. Bu tür ürünlerin ucuz olması sebebiyle gece kulüplerinin fiyatları da oldukça uygun ve ulaşılabilir seviyelerde.

Kıbrıs gece kulüplerini burada teker teker anlatmamız mümkün değil. Adanın başından sonuna kadar her tarafı kulüplerle çevrili olan Kıbrıs’ta son derece nezih ve kaliteli eğlenceye şahit olabilir ve katılabilirsiniz. Kıbrıs’ta gece kulüplerinin en çok konumlandığı yerlerin başında Lefkoşa, Girne ve Magosa gelir. Kıbrıs’taki gece kulüpleri genel olarak ülkemize kıyasla daha ucuza hizmet verir. Örneğin Kıbrıs’ta bir kulüpte alacağınız kokteyl fiyatı ülkemize oranla %30 %40 daha ucuz olur. Aynı ucuzluk diğer içeceklerde de geçerli. Üstelik bu tür köklü kulüpler para kazanmaktan çok müşterilerini memnun etmenin derdindedir. Bu bağlamda uygun fiyata çok kaliteli eğlence mekanlarına gidebilir ve gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde bulunan Miss Me Night Club, görenleri kendisine hayran bıraktırıyor. Kaliteli iç mekânı ve güler yüzlü çalışanlarıyla adeta müşterilerini el üstünde tutuyor. Birçok işletmeye örnek olacak bir yaklaşımla hizmetini sürdüren Miss Me gece kulübü hem Kıbrıs halkı hem de turistler için en uğrak noktalardan biri. Miss Me Night Club, aklınıza gelebilecek tüm eğlence hizmetini sizlere sunuyor. Lefkoşa’da eğlenebileceğiniz en güzel, en kaliteli gece kulüplerinden yalnızca bir tanesi. Miss Me gece kulübü Lefkoşa merkezin yalnızca 10-15 km dışarısındadır. Bu sebeple merkeze yakın olmasından dolayı insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen mekanların başında gelir. Köklü ve yıllanmış bir kulüp olarak sizlerin tüm isteklerini karşılar. Miss Me çalışanları oldukça sıcak kanlı ve güler yüzlüdür. Özellikle cumartesi ve pazar günleri yaşanan yoğunluklarda bile aynı hassasiyetle müşterilerine yaklaşırlar. Bu özellikleri sebebiyle her zaman örnek kulüp olma şerefine erişmiştir.

Miss Me, uygun fiyata sunduğu içeceklerin yanında aynı zamanda giriş ücreti almaz. Kulübe girmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İçerideki canlı şovları dilerseniz VIP bölümünde de takip edebilirsiniz. Ülkemizdeki VIP ücretlendirmesine göre oldukça hesaplı olan bu bölüme geçmek için cüzi rakam ödeyerek geçebilirsiniz. Bu bölümde tüm çalışan dansçı kızlar sizinle tanışmaya gelirler. Aynı zamanda mekâna en hâkim noktalarda bu VIP bölümleridir. Eğlenceyi doruklarda yaşamak için Miss Me gece kulübünü tercih etmelisiniz. Sizlere sunduğu birçok ayrıcalıkla bu farkı hissedeceksiniz.

Kıbrıs gece kulüpleri arasına adını yazdıran ve her geçen gün müşteri potansiyelini arttıran Miss Me gece kulübü, 365 gün kesintisiz hizmet vermektedir. Miss Me gece kulübü aynı zamanda konaklayacağınız oteli de dilerseniz sizler için ayarlamaktadır. Tüm bu hizmetler için daha önceden randevu almanız yararınıza olacaktır. Miss Me gece kulübü ayrıca adadaki en güzel kokteyllere sahiptir. Bu egzotik lezzetleri de denemenizi ayrıca tavsiye ederiz. Geniş bir perspektiften bakıldığında Miss Me, hesaplı, güler yüzlü çalışanları, çeşitli hizmetleri, müşteri memnuniyeti, konforu, mimarisi gibi birçok seçenek ve özelliklerinden dolayı diğer gece kulüplerine kıyasla bir adım öne çıkıyor.

Gecelerinizi Renklendirin

Kıbrıs tatillerinde herkes büyük bir beklenti içine girer. Peki Kıbrıs bu beklentilerin ne kadarını karşılar? Bu noktada kişilerin ne istediği ve istediği şeylere ulaşmadaki arzusu önemlidir. Kıbrıs, daha çok gece hayatıyla ün yaptığından dolayı daha çok genç nüfusa hitap etmiştir. Bu noktada genç nüfusa yönelik hizmet sunan en önemli gece kulüplerinden biri de Miss Me gece kulübüdür. Daha çok genç kesime yönelik yaptığı çalışmalarıyla rakiplerinden ayrılır. Miss Me gece kulübünü aynı zamanda doğum günü partileri, özel organizasyonlar gibi istekleriniz içinde kullanabilir, mekânı kiralayabilirsiniz. Tamamen size özel olacak o gecede muazzam bir eğlenceye şahit olabilirsiniz. Bu tür özel organizasyonlarda muhakkak kulüp yetkilileriyle önceden görüşülüp konu hakkında bilgilendirilmesi gereklidir. Alınacak randevudan sonra belirlediğiniz günde kulüp size ayrılır ve isteğiniz doğrultusunda özel olarak hazırlanır.

Miss Me gece kulübü, müşterilerine dans ve eğlence sunar. Kulübe gelen tüm misafirler en iyi şekilde ağırlanıp, zamanlarının en güzel bir şekilde geçirilmesi sağlanır. Bu açıdan Miss Me, müşterilerine özel programlar sunar. Vaktinizin daha kıymetli ve daha sıcak geçmesi için bu özel programları satın alabilirsiniz. Bu programlar, dansçı kızlarla beraber yapılır. Dilediğiniz dansçı kızla beraber katılabileceğiniz bu programla gecenizi daha da renklendirebilirsiniz. Ayrıca şunun da garantisini verebiliriz, Miss Me gece kulübünü asla unutamayacaksınız, hafızanızın bir köşesinde daima bu anılar kalacak. Bu tür programlar 2 farklı seçenekle karşınıza sunulur. Kulüp çalışma saatlerinden önce ya da sonra. Ayrıca dilerseniz saatlik dilerseniz gecelik ya da tüm gün programlarından birini satın alabilirsiniz. Özel günlerde ve hafta sonları yoğunluktan etkilenmemek için erkenden rezervasyon yapmanız yararınıza olacaktır.

Miss Me Night Club Ulaşım&Rezervasyon

Kıbrıs’ın gözde eğlence mekanlarından olan Miss Me Night Club, Lefkoşa’nın 10 km dışında yer alır. Alayköy denilen bu yerde çok sayıda gece kulübü ile birlikte faaliyet gösterir. Lefkoşa’ya yakın olması sebebiyle pek çok kişi Miss Me gece kulübünü tercih eder. Giriş ücreti alınmaması, sunulan hizmetlerin uygun olması gibi sebeplerden ötürü Miss Me her zaman en çok tercih edilen yerlerin arasında bulunur. Ayrıca Girne’ye fazla uzak olmaması sebebiyle de hem Lefkoşa hem de Girne’deki kitlelere hitap edebiliyor.

Miss Me gece kulübü her gün saat 21.00’da açıyor. Bu saatten itibaren kendinizi sınırsız eğlenceye bırakabilir ve eşsiz kokteyllerden yudumlayabilirsiniz. Dört saatlik eğlencenin ardından 01.00’da Miss Me şov programı sona eriyor. Bu saatten sonra dilerseniz bahsettiğimiz özel programlara dahil olabilir ve sabaha kadar eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Miss Me Night Club’da çalışan profesyonel dansçıların hemen hemen hepsi yabancıdır. Daha çok Slav kökenli olan bu dansçı kızlar oldukça güzel ve işlerinde profesyoneldir. Birçok konuda sizlere yardımcı olan bu bayanlar ayrıca Lefkoşa gece kulüpleri arasında en güzel çalışanlara sahip gece kulüplerinden biridir. Güzelliklerinin yanında sizlere sıcak yaklaşımları ile akıllarınızı başınızdan alacak olan bu güzeller her daim sizlere en iyi hizmeti verebilmek için uğraşırlar. Miss Me gece kulübünü rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi de budur. Pek çok kulüpte güzel çalışanlar var. Ancak Miss Me gece kulübündeki kızlar güzel oldukları kadar ilgililer. Müşterilere nasıl davranacağın bilen ve ona uygun hareket eden bu kızlar ile Miss Me gece kulübünde çok daha rahat edeceksiniz. Ayrıca sergileyecekleri dans şovları ile sizleri büyüleyecekler.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

WhatsApp chat
Call Now Button