Kıbrıs’ın En İyi Gece Kulüpleri

Kendinizi Çok Özel Hissedeceksiniz !

Kıbrıs’ın En İyi Gece Kulüpleri

Bu zamana kadar Kıbrıs hakkında pek çok abartı hikayeler duymuş olabilirsiniz. Ancak bu söylenenlerin gerçekten ne kadar uzak olduğunu anlamak için Kıbrıs’a gelip bizzat deneyimlemeniz gerekir. Kıbrıs’ta her şey o kadar normal ve güzeldir ki bu durum her zaman çok abartılı bir şekilde insanlara yansıtılır.

Kıbrıs’ın bu kadar çok ünlenip ve ilgi duyulan bir yer hale gelmesinde hiç kuşkusuz Kıbrıs gece kulüplerinin yeri çok büyüktür. Yüzlerce gece kulübü ile nam salmış olan Kıbrıs’ta eğlenmek sanıldığının aksine çok kolay ve çok hesaplıdır. Her bütçeye ve her kesime hitap eden gece hayatı sayesinde pek çok insan Kıbrıs’ı tercih etmektedir. Kıbrıs’ın bu yönünü keşfetmek ve anlatılanları değil de bizzat Kıbrıs’a gelerek tüm güzelliklerden faydalanabilirsiniz. Kıbrıs’a geldiğinizde sizleri sayısız gece kulüpleri karşılar. Elbette bu kulüpler arasında tercih yapmakta kimi zaman zorlanabilirsiniz. Bu tür zorlu seçimlerde size rehber olması bakımından bu yazıyı ve Kıbrıs’ın en iyi gece kulüplerini inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs’ta En İyi Gece Kulüpleri

Kıbrıs’ta gece kulübü seçimi yapmakta oldukça zorlanacaksınız. Çünkü hemen hemen bütün gece kulüpleri son derece güzel ve eğlencelidir. Gece kulübü tercihi yapmadan önce ilk olarak ne tür bir eğlence aradığınıza karar vermelisiniz. Hareketli ve sürekli dans edebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz yoksa dansçı kızların sıcak gösterilerini seyretmekten mi hoşlanıyorsunuz? İlk olarak tercihinizi belirledikten sonra kulübü seçmeye başlayabilirsiniz. Kıbrıs’ta gece kulüpleri daha çok Lefkoşa ve Girne’de yoğunlaşmıştır. Sizlere sunacağımız bu listede bu şehirler baz alınarak yapılmıştır. Şimdi sizlere Kıbrıs’ın en iyi gece kulüpleri ile baş başa bırakıyoruz.

Biyax Gece Kulübü

Kıbrıs’ın bilinen, en meşhur ve en eğlenceli mekanlarından biri olan Biyax’ta eğlence aralıksız olarak sürmektedir. Kıbrıs’a geldiğiniz zaman buranın insanına gidilebilecek mekanları sorduğunuz zaman en çok duyacağınız isimlerden biridir Biyax. Hemen hemen her gece kulübünde olduğu gibi Biyax’ta da eğlence programı 21.00’da başlıyor. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Eğer bu gece kulübü dansçıları ile baş başa bir program düşünüyorsanız mutlaka açılış saatinden önce gelmenizi öneririz. Erken gelmenizin birçok olumlu nedeni var. Örneğin oluşabilecek yoğunluktan etkilenmemek ve herkesten önce geldiğiniz için daha fazla seçenek ile karşı karşıya kalacaksınız. Biyax kapılarını 01.00’da kapatsa bile ekstra özel programlarla eğlencenizi uzatabilirsiniz.

Miss Me Gece Kulübü

Kıbrıs’ta kaliteli, nezih ve en güzel kızların yer aldığı gece kulüplerinin başında Miss Me gelir. Miss Me gece kulübünde çok sayıda yabancı ve güzel kız çalışmaktadır. Tüm bunların yanında mekân kalitesi olarak da tercih edilebilecek en güzel mekanlar arasında yer alır. Sizde tercihinizi Miss Me gece kulübünden yana kullanarak sınırsız eğlenceden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Miss Me gece kulübünde eğlencenin sınırlarını siz belirlersiniz!

Golden Girls Gece Kulübü

Girne’de bulunan en güzel mekanlardan birisi de Golden Girls gece kulübüdür. İç mimari yapısıyla tamamen sizi kendisine hayran bırakacak ve kolay kolay buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Golden Girls mimari yapısının dışında kızlarıyla da sizleri büyüleyecek. Kulüpte çalışan dansçı kızlar son derece profesyonel ve sizlerin her arzusunu karşılayabilecek deneyime sahiptirler. Golden Girls gece kulübüne gidip eğlencenin tadını çıkararak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. 21.00’da kapılarını açan Golden Girls, 01.00 itibariyle kapanıyor. Ancak dansçı kızlar ile iletişim kurarak bu saatler dışında da görüşebilirsiniz. Konum itibariyle Golden Girls, Girne’nin Güzelyalı bölgesinde yer alır. Bu kulübün Ercan Havalimanı’na uzaklığı yaklaşık olarak 60 kilometredir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

WhatsApp chat
Call Now Button