Miss Me Gece Kulübü Nerede?

Kendinizi Çok Özel Hissedeceksiniz !

 Miss Me Gece Kulübü Nerede?

Kıbrıs gece kulüpleri hakkında birçok bilinmeyen ve cevabı net olarak verilemeyen sorular var. En çok karşılaşılan sorulardan biri de gece hayatının çok pahalı olması. Kıbrıs gece hayatı sanılanın tam aksine birçok ülkede gördüğünüz fiyatlara kıyasla daha uygundur. Kulaktan dolma bilgilerle değil bunu bizzat yaşayarak tecrübe etmenizi öneririz. Kıbrıs gece kulüplerinden olan Miss Me Night Club’da pek çok açıdan avantajlıdır. Kıbrıs’ın en ünlü, en çok tercih edilen geçe kulüplerinden biri olan Miss Me gece kulübünde sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Kıbrıs’ın tanınmış ve köklü kulübü Miss Me, her gece 21.00 itibariyle sıcak danslarla geceye başlıyor. Saatler süren bu eğlenceye dahil olmak ve dilediğiniz gibi eğlenmek istiyorsanız Miss Me sizler için doğru tercih olacaktır.

Miss Me gece kulübü Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde yer alıyor. Miss Me, Lefkoşa merkeze 13 km uzaklıkta olup Girne merkeze de 34 km mesafededir. Her iki önemli şehre yakın olan Miss Me Night Club, pek çok insanın uğrak noktalarından biridir. Alayköy’de diğer birçok gece kulübüyle beraber hizmet veren Miss Me, misafirlerini en iyi bir şekilde ağırlayarak gelen misafirlere unutulmaz saatler vadediyor. Ayrıca Kıbrıs Havalimanına geldiğiniz zaman önceden rezervasyonunuzun olması kaydıyla havalimanı ile kulüp arasındaki transferleri de gerçekleştiriyor.

Havalimanına indikten sonra Miss Me gece kulübüne ulaşmak çok kolay. Ayrıca Lefkoşa’nın herhangi bir yerinden de kolay bir şekilde Miss Me Night Club’a ulaşabilirsiniz. Havalimanında bulunan taksiler aracılığıyla hızlı bir şekilde kulübe ulaşabilirsiniz. Kulüp ile havalimanı arasındaki mesafe yaklaşık olarak 30 kilometredir. Havalimanından gelecekler için bir başka alternatif ise kiralık arabalar. Havalimanı içerisinde bulunan kontuarlardan dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Bu şekilde kulübe gidiş ve dönüşleriniz daha hızlı ve rahat olacak. Üstelik arkadaş grubunuz varsa bu şekilde ulaşım maliyeti de düşürecektir. Son olarak kulübün sizler için sunduğu transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Lüks araçlar ile havalimanından alınır ve kulübe transfer edilirsiniz. Yine aynı şekilde dilediğiniz takdirde kulüp çıkışı aynı araçla istediğiniz noktaya bırakılırsınız. Tüm bu imkanlardan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için kulüp yetkilileriyle görüşmeniz faydalı olacaktır. Transfer hizmetinden faydalanmak için mutlaka Kıbrıs’a gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

En güzel kokteyllerin, en güzel içeceklerin servis edildiği, güzel kızların sıcak danslarının yer aldığı, birçok gece kulübüne kıyasla hesaplı olan Miss Me gece kulübü aynı zamanda konforuyla da ön plana çıkıyor. Kulübün mimari görünümü hem göze hitap ediyor hem konforunuza. Kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlara satın almak için Miss Me tam size uygun bir tercih olacak. Her yıl binlerce yeni öğrencinin geldiği Kıbrıs’ta nüfus git gide gençleşiyor. Genç nüfusun isteklerini karşılayacak donanıma ve tecrübeye sahip Miss Me gece kulübü her fırsatta kendini yeniliyor. Sürekli kendini yenileyen ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayan çalışan Miss Me Night Club’da aradığınız ve hayal ettiğiniz birçok şeyi görecek ve yaşayacaksınız.

Miss Me gece kulübü, hesaplı olmasının yanında birçok farklı hizmetleriyle de ön plana çıkıyor. Kulüpte çalışan ve geneli Slav olan birbirinden güzel kızlar, tüm gece boyunca sıcak danslarını sizler için sergiliyor. Ayrıca Miss Me gece kulübünün hizmet saati olan 21.00 ile 01.00 saatleri dışında istediğiniz her an dansçı kızlar ile program yapabilirsiniz. Bu programlarınız isterseniz saatlik isterseniz gecelik olabilir. Ve Miss Me gece kulübü, sizlere kalacak yerde sunuyor. Programlarınız dahilinde lüks odalarda kalabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

WhatsApp chat
Call Now Button